Policja podejrzewa, że bandyci mają na sowim koncie znacznie więcej brutalnych przestępstw.
Policja rozbiła brutalny gang
Łódzcy policjanci rozbili groźny gang, który grasował w Wielkopolsce. Zatrzymano czterech mieszkańców Kalisza podejrzewanych o handel narkotykami, oszustwa i napady. Bandyci jednej ze swoich ofiar odcięli kciuk maczetą. Cała czwórka decyzją sądu w Sieradzu została aresztowana. Grozi im do 10 lat więzienia.
Tagi:
policja