RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Policja rozbiła brutalny gang

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Łódzcy policjanci rozbili groźny gang, który grasował w Wielkopolsce. Zatrzymano czterech mieszkańców Kalisza podejrzewanych o handel narkotykami, oszustwa i napady. Bandyci jednej ze swoich ofiar odcięli kciuk maczetą. Cała czwórka decyzją sądu w Sieradzu została aresztowana. Grozi im do 10 lat więzienia.

Policja podejrzewa, że bandyci mają na sowim koncie znacznie więcej brutalnych przestępstw.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: policja

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: