RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Polański znów zagra w filmie

Publikacja: Sobota, 28 października (07:28) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Roman Polański znów w roli aktora. Słynny reżyser zagra francuskiego policjanta w amerykańskim filmie akcji "Godziny szczytu 3" - pisze dziennik "Variety".

Będzie to pierwsza rola Polańskiego w hollywoodzkiej produkcji od czasu "Chinatown" w 1974 roku. Polscy widzowie mieli okazję oglądać Polańskiego w roli Papkina, w Zemście”, w reżyserii Andrzeja Wajdy.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: