Na antenie ukazało się ponad pięćset programów. Większą część taśm emisyjnych skasowano - szczególnie tych z początku programu (głównie z powodu braków taśmy). Kilka odcinków Sondy zamiast Zdzisława Kamińskiego i Andrzeja Kurka prowadzili Tomasza Pyć i Marek Siudym.
Reporter RMF FM Grzegorz Hatylak na ulicach Szczecina pytał przechodniów, czy pamiętają "Sondę":