RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Po rozgromieniu Francji, polskie siatkarki jadą na Mistrzostwa Świata!

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Polskie siatkarki wygrały w sobotę z Francją 3:0 (25:17, 25:10, 32:30) w meczu turnieju eliminacyjnego do mistrzostw świata, który od piątku odbywa się w Rzeszowie. Polki zapewniły już sobie awans do MŚ 2010 w Japonii.

Wygrana z Francją jest drugim zwycięstwem "biało-czerwonych". W piątek wygrały z Belgią 3:2. Turniej potrwa do niedzieli. Awans do przyszłorocznych MŚ wywalczyła także Turcja.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: