RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Płonie kamienica w Bielsku-Białej

Publikacja: Wtorek, 13 września (16:30) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

13 jednostek straży gasi groźny pożar kamienicy w Bielsku-Białej. Ogień pojawił się na parterze, ale natychmiast rozprzestrzenił się aż do poddasza dwupiętrowego budynku. Strażakom udało się uratować trzy osoby, którym pożar odciął drogę ucieczki.

3 mieszkańców budynku z objawami lekkiego zaczadzenia trafiło do szpitala. Ich życiu nic nie zagraża. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną pożaru.

Źródło: brak

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: