RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pijany maszynista kradł paliwo

Publikacja: Środa, 18 października (14:37) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pijany maszynista pociągu towarowego firmy CTL Rail w Skarżysku Kamiennej kradł paliwo. Cieknący olej napędowy zauważyli funkcjonariusze Służby Ochrony Kolei. W składzie stojącym na bocznicy zastali kompletnie pijanego mężczyznę, który próbował przelewać paliwo z lokomotywy do prywatnego zbiornika.

Maszynista w wydychanym powietrzu miał 2 promile alkoholu.

Jak nieoficjalnie dowiedział się reporter RMF FM, paliwo próbowało wykraść kilka osób. 2 mężczyzn uciekło przed sokistami.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: