RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pijany kierowca wjechał w przystanek w Krakowie

Publikacja: Piątek, 6 lutego (18:41) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Samochód osobowy wjechał w przystanek na Nowej Hucie w Krakowie. Ranne zostały dwie osoby, jedna z nich trafiła do szpitala. 25-letni kierowca auta był pijany. Pierwsze badanie wykazało, że miał prawie dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: wypadek

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: