RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pijany kierowca tira próbował przekupić policjantów

Publikacja: Środa, 10 października (10:37) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ponad 2,5 promila alkoholu we krwi miał kierowca tira, zatrzymany przez policjantów w okolicach Bolesławca na Dolnym Śląsku. Podczas zatrzymania mężczyzna chciał wręczyć policjantom łapówkę.

Kierowca prowadząc pojazd z dużą prędkością, jechał zygzakiem bardzo wąską drogą, nie zwracając uwagi na inne samochody. Podczas zatrzymania kierowca usiłował jeszcze jednemu z policjantów wręczyć łapówkę w wysokości 200 złotych licząc, że w ten sposób policjanci odstąpią od wykonywania dalszych czynności - mówił RMF FM Paweł Petrykowski z dolnośląskiej policji.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: