Jak się okazało miał we krwi 3 promile alkoholu. Policja sprawdza w jaki sposób zdobył alkohol.
Pijany 13-latek w szpitalu
13-letni, kompletnie pijany chłopiec trafił do szpitala w Olsztynie. Leżał w śniegu, przy jednej ze szkół.
13-letni, kompletnie pijany chłopiec trafił do szpitala w Olsztynie. Leżał w śniegu, przy jednej ze szkół.
Jak się okazało miał we krwi 3 promile alkoholu. Policja sprawdza w jaki sposób zdobył alkohol.