RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pijana matka wiozła trójkę dzieci

Publikacja: Sobota, 2 stycznia (12:42) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pijana matka prowadziła samochód, w którym było troje dzieci w wieku od trzech do trzynastu lat. Zatrzymali ją policjanci z Tomaszowa Lubelskiego. Kobiecie grożą dwa lata więzienia.

W Tomaszowie Lubelskim policjanci zatrzymali do kontroli osobowe renault. Za kierownicą siedziała 32-letnia kobieta. Po zbadaniu jej alkomatem okazało się, że w wydychanym powietrzu miała ponad 1 promil alkoholu. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy, a dzieci przekazali pod opiekę rodziny.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: