RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pijak za kierownicą autobusu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ponad promil alkoholu miał w organizmie kierowca autobusu, którym podróżowało 13 osób. Pijanego mężczyznę zatrzymali dolnośląscy policjanci na autostradzie A4, w okolicach Kątów Wrocławskich.

Funkcjonariusze zatrzymali pojazd do rutynowej kontroli. Od kierowcy wyczuli woń alkoholu. Mężczyzna był kierowcą prywatnej firmy przewozowej. Za jazdę po pijanemu grozi mu kara do 2 lat więzienia.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: