RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pierwsza śmiertelna ofiara nowej grypy w Irlandii

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ministerstwo zdrowia Irlandii poinformowało o pierwszym w tym kraju zgonie wywołanym zarażeniem wirusem nowej grypy. Ofiara to młoda kobieta, która była pacjentką szpitala w Tallaght.

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiła w czerwcu pandemię nowej grypy. Od momentu pojawienia się wirusa w kwietniu na świecie zmarło już z jego powodu ponad 800 osób.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: Irlandia zgon

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: