RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Panika po trzęsieniu ziemi na Bali

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Trzęsienie ziemi na indonezyjskiej wyspie Bali wywołało masową panikę wśród mieszkańców i turystów. Przerażeni ludzie zaczęli opuszczać domy i hotele. Nikt poważnie nie ucierpiał. Rannych zostało siedem osób.

Według indonezyjskich służb sejsmologicznych, trzęsienie miało siłę 6,4 w skali Richtera. Epicentrum znajdowało się 75 km na południe od głównego miasta wyspy - Denpasaru. Władze nie ogłosiły ostrzeżenia przed tsunami - wysoką powstrząsową falą morską.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: