RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pabianicki szpital w obliczu likwidacji

Autor: Publikacja: Wtorek, 27 stycznia (19:10) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W dramatycznej sytuacji są pracownicy pabianickiego szpitala w Łódzkiem. Od dwóch miesięcy pracują za darmo, bo komornik, który działa w imieniu firmy windykacyjnej, blokuje wszystkie konta. Placówka stoi w obliczu likwidacji, a mieszkańcy miasta nie wyobrażają sobie braku szpitala na miejscu.

Szpital zadłużony jest na 90 milionów złotych. Przed 17 nadal trwały negocjacje z firmą windykacyjną. Prezydent miasta - Zbigniew Dychto - widział szansę na podpisanie porozumienia.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: