Skarżą się ci posłowie, którzy nie załapali się na służbowe wyjazdy. Pewne ograniczenia wprowadził marszałek Sejmu. Została ograniczona liczba wyjazdów parlamentarzystów. Wiem również po ilości skarg, jakie do mnie napływają - mówi Chlebowski.
Delegacje w tym roku mają być mniej liczne. Posłowie muszą się przesiąść z klasy biznes do ekonomicznej, ale wyjazdy będą kosztowały tyle samo co w roku ubiegłym. O to, kto i na co dokładnie się poskarżył, reporter RMF FM Marek Smółka chciał zapytać marszałka Sejmu. Niestety Bronisław Komorowski wyjechał w podróż służbową.