RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Obama w Kopenhadze będzie lobbował za Chicago

Publikacja: Poniedziałek, 28 września (16:36) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Barack Obama pojedzie w tym tygodniu do Kopenhagi, by lobbować za kandydaturą Chicago jako organizatora letnich igrzysk olimpijskich za siedem lat. Chicago będzie rywalizować z Madrytem, Rio de Janeiro i Tokio. Zwycięzca ma zostać ogłoszony drugiego października.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: