RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Obama dostał pokojowego Nobla. Co o tym myślicie?

Publikacja: Piątek, 9 października (12:54) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pokojowy Nobel dla Baracka Obamy wywołuje zaskoczenie i niedowierzanie; szokuje. Niektórzy wręcz twierdzą, że to ostateczna degradacja tego wyróżnienia, a Obamomania ogarnęła nawet komitet w Oslo. A co Wy o tym myślicie? Głosujcie i komentujcie!

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: