RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Nieudana ucieczka z komisariatu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Próbował uciec policjantom, trafił na pogotowie. Więzień skuty kajdankami wyskoczył dziś z drugiego piętra policyjnego komisariatu w Bielsku-Białej. Jak informuje reporter RMF FM, mężczyzna, który od dawna siedzi w areszcie, został wezwany na policyjne przesłuchanie. Wtedy waśnie próbował uciec.

W pewnym momencie więzień poprosił o wyjście do toalety. Kiedy znalazł się na korytarzu, zaczął uciekać - wybił szybę w oknie i skoczył. Spadł na stojący poniżej samochód. Z ogólnymi potłuczeniami trafił na pogotowie.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: