RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Nie będzie kar za dziennikarski bojkot

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Nie będzie kar dla dziennikarzy, którzy w ubiegłym tygodniu protestowali w Sejmie. Ani regulaminowych, ani związanych na przykład z akredytacjami - zapewnia w rozmowie z reporterką RMF Agnieszką Burzyńską marszałek Marek Jurek.

Stało się więc to, co było oczywiste, choć Jarosław Kaczyński grzmiał o możliwym ukaraniu tych dziennikarzy, którzy zbojkotowali konferencję prasową, na której liderzy PiS, LPR i Samoobrony mieli pozorować podpisanie Paktu Stabilizacyjnego. Paktu podpisanego wcześniej na wyłączność dla mediów Tadeusza Rydzyka.

Źródło: brak

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: