RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Neville wrócił i strzelił gola... samobójczego

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Po ponad siedmiomiesięcznej przerwie do gry wrócił obrońca Manchesteru United Gary Neville. Reprezentant Anglii zagrał we wczorajszym meczu rezerw, w którym "Czerwone Diabły" rozprawiły się ze Stockport, wygrywając aż 6:1.

Wszystkie bramki w tym meczu zdobywali zawodnicy z Old Trafford. Honorowego gola dla Stockport zaliczył wspomniany Neville, który został także ukarany żółtą kartką.

32-letni Neville nie grał od 17 marca br., kiedy to zerwał więzadła w kolanie.

ASInfo

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: