RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

NBA zaprasza irańskich koszykarzy

Publikacja: Czwartek, 17 lipca (14:41) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Amerykanie pomogą Irańczykom... w przygotowaniach do olimpiady w Pekinie? Irańscy koszykarze zostali zaproszeni przez władze NBA, aby trenować w USA i grać mecze z Amerykanami.

Reprezentanci Iranu będą również obserwować metody szkoleniowe stosowane przez amerykańskie zespoły, a także rozmawiać z zawodnikami i trenerami NBA.

Drużyna z Iranu zagra dwa mecze przeciwko zespołom NBA D-League - 17 lipca oraz 20 lipca w hali Utah Flash's oraz w Salt Lake City 19 lipca z Dallas Mavericks, a 21 lipca z Utah Jazz.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: