Mieszkańcy Belgii najedli się strachu. Kilka miast w północnej części kraju zostało na kilka godzin pozbawionych elektryczności. Drzewa wyrwane z korzeniami zablokowały niektóre ważne dróg w okolicach Antwerpii. Jedno spadło na biwak harcerzy, drugie na samochód. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Strażacy całą noc pomagali wypompowywać wodę z piwnic zalanych domów.
Nawałnice przeszły nad północną Belgią
Belgowie mają za sobą burzliwą noc. Silny wiatr i ulewne deszcze szalały przez kilka godzin, ale na szczęście nie ma żadnych ofiar śmiertelnych. Poszkodowani sprzątają i zaczynają liczyć straty.