RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Natrętni muzycy w Trójmieście

Autor: Publikacja: Poniedziałek, 23 czerwca (19:30) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Trójmiasto sterroryzowane przez akordeony. Grają na nich Romowie - są w tramwajach, autobusach, wchodzą na osiedla. Najbardziej narzekają właściciele ogródków piwnych na sopockim Monciaku. Muzykanci po prostu odstraszają im klientów.

Według właścicieli lokali, karanie Romów mandatami nie rozwiązuje ich problemu.

Tagi: trójmiasto

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: