RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Narkotykowa obława pod Elblągiem

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pół kilograma amfetaminy znaleziono w samochodzie dwóch mężczyzn, których zatrzymali w miejscowości Nowina pod Elblągiem funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego. Zatrzymanie mężczyzn poprzedziły szeroko zakrojone działania operacyjne.

Policjanci przeszukali już mieszkania obu dealerów. Znaleziono tam m.in. wagę elektroniczną, na której były śladowe ilości narkotyków.

Obaj zatrzymani byli znani wcześniej policji w związku z włamaniami i przestępstwami narkotykowymi. Grozi im do kara do 10 lat więzienia.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: