Nagranie, na którym uprowadzony Polak prosi rząd pakistański o spełnienie żądań porywaczy, trafiło do pakistańskich mediów. Jak ustalili reporterzy RMF FM, ABW dostała je do zbadania już kilka dni temu. Śledczy sprawdzali między innymi, czy nagrany głos jest rzeczywiście głosem uprowadzonego Polaka.
Nazywam się Piotr, jestem z Polski - tymi słowami rozpoczyna się filmik, który prezentujemy dzięki uprzejmości telewizji AAJ TV: