RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Napadali na banki, trafili za kratki

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwaj mężczyźni podejrzewani o napady na banki na Śląsku są już w rękach policji. Jak dowiedział się reporter RMF FM, mężczyzn zatrzymano w miejscowości Koziegłowy niedaleko Częstochowy.

W czasie zatrzymania obaj obserwowali mała placówkę pocztową i, jak się okazało, mieli przy sobie broń. Niewykluczone, że planowali kolejny napad.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: