RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Najcieplejsza brytyjska zima

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Wyjątkowo ciepłą zimę mają tego roku także Brytyjczycy. W Londynie można chodzić w podkoszulku z krótkim rękawem.

Meteorolodzy zapowiadają, że co prawda w weekend może zacząć padać i wiać, ale nie przewidują, by temperatura miała spaść. Dziś wcześnie rano w brytyjskiej stolicy było niemal 13 stopni ciepła.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: