W każdym spotkaniu badaniom krwi i moczu poddawanych było po dwóch zawodników z każdej drużyny.
Piłkarze sprawdzani byli również przed mistrzostwami. Także i w tych 256 przypadkach nie stwierdzono stosowania niedozwolonych środków.
240 prób przeprowadziła od początku mundialu do meczów ćwierćfinałowych komisja antydopingowa. Wszystkie przyniosły wynik negatywny - poinformowała w Johannesburgu Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej.
W każdym spotkaniu badaniom krwi i moczu poddawanych było po dwóch zawodników z każdej drużyny.
Piłkarze sprawdzani byli również przed mistrzostwami. Także i w tych 256 przypadkach nie stwierdzono stosowania niedozwolonych środków.