RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Młodzi zabójcy

Publikacja: Niedziela, 30 lipca (23:30) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwaj nastolatkowie z Wrocławia zabili bez powodu bezdomnego mężczyznę. Chłopcy - 15 i 16-latek przyznali się do morderstwa za które grozi im kara dożywocia.

Nieletni potraktowali mężczyznę w wyjątkowo okrutny sposób - kostką brukową uderzyli go w głowę. Zaatakowali bezdomnego, bo nie spodobał im się wózek, który ciągnął. Obaj chłopcy nie potrafią wytłumaczyć dlaczego to zrobili. Tę noc spędzą w policyjnej Izbie Dziecka. W poniedziałej zajmie się nimi prokurator.

Policjanci uważają, że nastolatkowie być może będą odpowiadać za swoje czyny przed sądem dla dorosłych. Dopuścili się bestialskiego mordu, zaś ich wiek pozwala, aby potraktować ich jak dorosłych ludzi.

23:30

Źródło: brak

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: