Każdy uczestnik biegu otrzymał pamiątkowy dzwonek. Dochód z półmaratonu świętych Mikołajów zostanie przekazany m.in. na leczenie dzieci z wadami serca.
Mikołaje na start! Blisko 2000 "świętych" biegnie w Toruniu
Biegacze z całej Polski w strojach świętego lub przynajmniej w czerwonych czapkach na głowach wystartowali spod toruńskiego ratusza. Impreza ma charakter charytatywny.