RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Medale Polaków na MŚ w windsurfingu

Publikacja: Sobota, 17 grudnia (13:17) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dorota Staszewska i Wojciech Brzozowski przywiozą do kraju srebrne medale rozegranych w australijskim Melbourne mistrzostw świata w Formule Windsurfing.

W rywalizacji kobiet zwyciężyła reprezentantka gospodarzy Allison Shreeve, która wyprzedziła Staszewską, 4-krotną mistrzynię w Formule Windsurfing. Trzecie miejsce zajęła Angielka Lucy Horwood.

Wśród panów najlepiej spisał się Francuz Antoine Albeau, którzy pokonał Brzozowskiego i reprezentanta Argentyny Gonzalo Costę Hoevela.

Źródło: RMF24/PAP

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: