RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

McLaren przetestuje bolidy w Walencji

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Jak poinformowały władze McLarena, nowy bolid zespołu będzie testowany w lutym na torze niedaleko Walencji.

Mistrz świata, Jenson Button, który po zakończeniu poprzedniego sezonu przeniósł się do brytyjskiego zespołu przyznał, że już nie może się doczekać pierwszego kontaktu z nowym bolidem. - Bardzo się cieszę, że pierwszy raz zasiądę za kierownicą MP4-25. W ogóle nadal nie mogę uwierzyć, że będę jeździł w ekipie McLarena - napisał w oficjalnym oświadczeniu.

Również jego kolega z zespołu, Lewis Hamilton zapowiedział obecność na torze Ricardo Tormo w Cheste. - Takie testy są bardzo ważne, bo pozwalają upewnić się, że wszystko idzie we właściwym kierunku - zakończył.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: