RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Madryt wspomina tragedię sprzed dwóch lat

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Hiszpańska stolica nie może zapomnieć daty 11 marca – dwa lata temu na stacjach Atocha, El Pozo i Santa Eugenia w zamachach terrorystycznych zginęło 191 osób, w tym 4 Polaków.

W samo południe przypomniano o nich w tzw. Lesie Nieobecnych, zasadzonym na specjalnie usypanym wzgórzu w starym madryckim parku Retro. Kwiaty w imieniu narodu złożył tam premier Jose Luis Rodriguez Zapatero.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: