RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Lublin: Pijany kierowca wjechał w grupę ludzi

Publikacja: Sobota, 28 czerwca (15:11) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pijany mężczyzna wjechał w grupę ludzi na przejściu dla pieszych w centrum Lublina. Miał dwa promile alkoholu. <i>Kierowca nie zatrzymał się przed oznakowanym przejściem dla pieszych i uderzył w kobietę, prawdopodobnie babcię, która szła z czwórką dzieci wieku od roku do sześciu lat</i> - powiedziała dziennikarzowi RMF FM rzecznika miejskiej komendy policji w Lublinie.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: