RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Lublin: Pijany chciał wieźć gimnazjalistów

Publikacja: Poniedziałek, 10 kwietnia (16:49) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Blisko 1,5 promila alkoholu miał w wydychanym powietrzu kierowca autobusu, który wiózł dzieci ze szkoły w Komarówce Podlaskiej. W autokarze było 40 uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Mężczyzna został zatrzymany przez policję.

Informację policjanci otrzymali od anonimowej osoby. Wkrótce po telefonie pijanego 41-latka zatrzymał patrol. Pijany kierowca został przewieziony do Policyjnej Izby Zatrzymań; tam będzie trzeźwieć.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: