Policjant został zatrzymany po tym, jak zajechał drogę innemu kierowcy. Mężczyzna pojechał za nim na stację benzynową, tam zabrał mu kluczyki do samochodu i wezwał policyjny patrol.
Wydalony z policji sierżant służył 8 lat. Oprócz wyrzucenia ze służby będzie też odpowiadał karnie - za prowadzenie samochodu po pijanemu grozi do 2 lat więzienia.