RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Łódź: Pijany ochroniarz z bronią w ręku

Publikacja: Czwartek, 15 czerwca (12:16) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pijany ochroniarz strzelał w powietrze na jednej z łódzkich stacji benzynowych. Przyczyną była kłótnia z klientami stacji.

Rano zakupy robiło tam trzech mężczyzn. Pokłócili się z pracownikami ochrony. W pewnym momencie jeden z ochroniarzy wyciągnął broń i strzelił w powietrze. Kupujący zawiadomili policję. Okazało się, że dwóch pracowników ochrony jest pijanych. Jeden z nich miał prawie 1,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, drugi blisko 2 promile.

Z obrazu zarejestrowanego przez kamerę przemysłową wynika, że bójkę sprowokowali prawdopodobnie ochroniarze. Szczegóły wyjaśnia policja – musi jednak poczekać, aż ochroniarze wytrzeźwieją. Na razie odpowiedzą tylko za pobicie.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: