RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Łódź: Bili i nagrywali na "komórkę"

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Siedemnastolatek, który w łódzkim pogotowiu opiekuńczym pobił dwóch młodszych kolegów, prawdopodobnie usłyszy zarzuty udziału w bójce i uszkodzenia ciała. Jego dwaj szesnastoletni wspólnicy zostaną przeniesieni do placówek wychowawczych o zaostrzonym rygorze, a dwunastolatkiem zajmie się sąd rodzinny. Nastoletni chuligani wszystko nagrywali telefonem komórkowym.

Cała czwórka przyznała się do pobicia. Nie potrafili logicznie wyjaśnić, dlaczego to zrobili - powiedział Radosław Gwis z łódzkiej policji. Poszkodowani chłopcy zostali objęci opieką psychologów na terenie pogotowia opiekuńczego. Na szczęście nie wymagali hospitalizacji - zaznaczył funkcjonariusz. Jak dodał, najstarszy z napastników może trafić do więzienia nawet na trzy lata. Posłuchaj:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: