RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

LM: Wielka Wisła gromi Beitar. Teraz Barcelona

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Wisła Kraków w pięknym stylu rozbiła Beitar Jerozolima 5:0 w rewanżowym meczu 2. rundy eliminacyjnej do Ligi Mistrzów. Krakowianie dominowali przez całe spotkanie, nie dając gościom z Izraela żadnych szans na osiągnięcie korzystnego wyniku.

Teraz jednak podopiecznych Macieja Skorży czeka znacznie trudniejsze zadanie. O awans do fazy grupowej LM, Wisła zmierzy się ze słynną Barceloną.

Bramki:

Mauro Cantoro (9-wolny) Cleber (25-karny), Paweł Brożek (36), Junior Diaz (57), Andrzej Niedzielan (87)

Składy:

Wisła: Pawełek - Baszczyński, Diaz, Cleber, Piotr Brożek - Sobolewski, Cantoro - Łobodziński, Jirsak, Boguski - Paweł Brożek

Beitar: Kale - Alvarez, Ben-Yosef, Benado, Ziv - Baruchyan, Boateng, Tal, Ohayon - Zandberg, Abreu

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: