28-letni Michał Ś., jeden z trzech mężczyzn, którzy miesiąc temu zgwałcili i zabili 14-letnią Wiolettę oraz pobili jej kolegę, jest także odpowiedzialny za zabójstwo 22-letniej Marzeny B. – uważa prokuratura. Zwłoki 22-latki znaleziono w ubiegłym tygodniu w lesie koło Zaborowa. To ten sam las, w którym zabito Wiolettę.

Ciało Marzeny B. znaleziono tydzień temu. Na przykryte liśćmi i gałęziami zwłoki natrafiła para spacerująca po lesie.

Przy ciele nie znaleziono żadnych dokumentów, ale m.in. łańcuszek, kolczyki i wisiorek pozwoliły na identyfikację i ustalenie, że zwłoki należały do 22-letniej Marzeny B.

Policja od początku wskazywała na możliwość związku między obiema sprawami. Jak okazało się dzisiaj, były to słuszne przypuszczenia.

Michał Ś. przyznał się już do obydwu morderstw. Warto też podkreślić, że o morderstwie dokonanym na Marzenie B. 28-latek powiedział swojemu bratu i koledze. Przyjąć więc należy, że bandyci, porywając Wiolettę i jej kolegę, planowali morderstwo.

Jutro kilkudziesięciu policjantów przeszuka las koło Zabowrowa. Będą szukać przede wszystkim kolejnych śladów. Funkcjonariusze nie wykluczają jednak, że mogą trafić na ciało kolejnej ofiary zwyrodnialców.

Foto: Archiwum RMF

22:05