RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Lepper zapłaci za wysypanie zboża na tory

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Andrzej Lepper prawomocnie skazany na 25 tysięcy złotych grzywny za wysypanie w 2002 roku zboża na tory w Warszawie. Stołeczny Sąd Apelacyjny oddalił apelację szefa Samoobrony i dwóch byłych posłów partii - Krzysztofa Filipka i Alfreda Budnera, którzy muszą zapłacić po 5 tysięcy złotych grzywny.

W lipcu 2008 roku Sąd Okręgowy Warszawa-Praga skazał polityków za zniszczenie zboża, sprowadzonego z Niemiec przez byłego posła PSL i przedsiębiorcę, Zbigniewa Komorowskiego.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: wyrok

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: