RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Lekarze z Radomia nie dogadali się z dyrekcją

Autor: Publikacja: Poniedziałek, 10 marca (22:01) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Nie ma porozumienia lekarzy z dyrekcją szpitala wojewódzkiego w Radomiu. Szefostwo zaproponowało lekarzom nocny dodatek w zamian za podpisanie klauzuli opt-out, pozwalającej na pracę ponad limit godzin. Medycy tę propozycję odrzucają.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: