W przypadku polskich drużyn żadne losowanie nie jest dobre. Bardziej cieszą się jednak kibice Wisły, ale jeśli piłkarze nie wzniosą się na wyżynę – odpadną. W greckiej ekipie gra polski obrońca Mirosław Sznaucer. W Austrii, z którą zmierzy się Legia gra dwóch Polaków - Arkadiusz Radomski i Sebastian Mila.
Wiedeńczycy tak jak Legia przegrali niedawno eliminacje Ligii Mistrzów. Dwa lata temu obie drużyny też spotkały się w Pucharze UEFA. Po dwóch porażkach pracę stracił ówczesny trener stołecznych, Dariusz Kubicki. Pierwsze mecze Wisła i Legia zagrają u siebie 14 września.