RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Legia przegrała i odpadła z Pucharu UEFA

Autor: Publikacja: Czwartek, 28 września (22:39) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Puchar UEFA bez mistrza Polski – Legia przegrała na wyjeździe z Austrią Wiedeń 0:1. Pierwszy mecz w Warszawie skończył się remisem 1:1, w związku z czym oba wyniki premiują drużynę ze stolicy Austrii.

Zwycięskiego gola dla gospodarzy zdobył w 65. minucie Roman Wallner.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: