RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Krokodyl na granicy w Dorohusku

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Krokodyl nilowy, pyton i iguana – tacy niecodzienni pasażerowie próbowali przekroczyć polsko-ukraińską granicę w Dorohusku. Zwierzęta jechały w przyczepie campingowej wraz z grupą ukraińskich cyrkowców.

Zwierzęta nie posiadały odpowiednich dokumentów, dlatego też zaraz z przejścia trafiły do klatek granicznego punktu weterynarii. Teraz celnicy zastanawiają się co z nimi zrobić.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: