RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Korupcyjny skandal na Śląsku

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Korupcja w Urzędzie Miasta w Czerwionce-Leszczynach na Śląsku. Policja zatrzymała burmistrza tego miasta. Mężczyzna podejrzany jest o branie łapówek i niedopełnianie obowiązków. Na działaniach włodarza gmina straciła 2 miliony złotych.

Wcześniej korupcyjne zarzuty postawiono 3 innym pracownikom tego samego urzędu.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: