RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kolejny piłkarz stanął przed wrocławskimi prokuratorami

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Wrocławska prokuratura strzela kolejnego gola drużynie piłkarskich łapówkarzy. A liczy ona już 210 osób. Ostatnim zatrzymanym w związku z korupcją w polskim futbolu jest piłkarz Radosław J., były zawodnik Górnika Polkowice i Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Mężczyzna został przewieziony na przesłuchanie do Wrocławia, gdzie usłyszał korupcyjne zarzuty. W czwartek dalsza część zeznań.

Śledztwo w sprawie korupcji w polskiej piłce nożnej trwa od maja 2005 roku. Prokuratorskie zarzuty usłyszeli już między innymi sędziowie, zawodnicy i działacze piłkarscy, w tym członkowie zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: