46-letniego neurologa zatrzymano po przeanalizowaniu akt rentowych, zeznań świadków, pośredników i odbiorców rent. W sumie lekarz miał przyjąć dwie łapówki po kilkaset złotych każda.
Śledztwo zatacza coraz szersze kręgi. Od lutego zatrzymano już ponad 20 osób zamieszanych w korupcję w radomskim oddziale ZUS. Są wśród nich zarówno lekarze, jak i pielęgniarki, pośrednicy i pracownicy ZUS.