RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kolejne zatrzymania w aferze paliwowej

Publikacja: Wtorek, 3 października (12:01) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Trzy osoby, w tym właścicieli dwóch firm paliwowych, zatrzymali w Katowicach funkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Zarzuca się im działalność w zorganizowanej grupie przestępczej. Straty Skarbu Państwa z powodu niezapłaconych przez nich podatków to co najmniej 3 miliony złotych.

Z zebranego materiału dowodowego wynika, że zatrzymani dokonywali fałszerstw w dokumentacji handlowej, polegających głównie na zaniżaniu należnego podatku VAT.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: