RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kolejne samobójstwo nastolatka

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

16-letni uczeń technikum mechanicznego w Kielcach powiesił się wczoraj w zabudowaniach gospodarczych swoich rodziców – dowiedziało się radio RMF FM. Ciało nastolatka znalazł ojciec.

Chłopak nie zostawił żadnego listu pożegnalnego. Policja przesłuchała już rodziców - ci twierdzą, że syn nie miał żadnych problemów. Jutro mają być przesłuchani nauczyciele i koledzy 16-latka.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: